Zebrania zaplanowane na 11 grudnia zostają przesunięte na 18 grudnia  (wtorek)
Zmiana terminu spowodowana jest tym, że 18.12.18 o godz 18.00   dla rodziców kl. 1-3 SP odbędzie się prelekcja pt. " Stres a depresja dziecięca" , którą  poprowadzi psycholog  p. Anna  Bochenek.
Zachęcamy rodziców do wzięcia udziału w tej prelekcji.

Przesuwamy o tydzień  termin zebrań, aby  rodzice   w jednym dniu mogli  spotkać się z wychowawcą i  wziąć udział w prelekcji zorganizowanej przez szkołę.

W dniach 13.11.2018 r., 15.11.2018 r. i 22.11.2018 r. w naszej szkole odbyły się prelekcje i pokazy pierwszej pomocy medycznej dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej. Prezentacje przedstawiali Pani koordynator z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego Maria Flisznik oraz Pan ratownik medyczny Krzysztof Radek. Zajęcia w ocenie uczniów był bardzo ciekawe i urozmaicone poprzez ćwiczenia praktyczne.

W piątek 16 listopada będą w szkole wykonywane zdjęcia.

Cennik

W piątkowy (26 października 2018 r.) jesienny poranek  ( od godz. 7.00!). zorganizowaliśmy ( po raz drugi) akcję "Godzina dla Szczecina" na terenie ulic Kablowej, Produkcyjnej i Os. Kasztanowego.  Rozdawaliśmy plakietki z optymistycznymi tekstami ( ręcznie pisane i malowane!) chcąc przekazać i wywołać pozytywne emocje.