W dniu 24 stycznia uczniowie klasy I B gościli swoje Babcie i swoich Dziadków w związku z obchodami Ich święta.

Nie obyło się bez występów, życzeń oraz skromnych upominków. Na koniec była nawet okazja do wspólnych tańców i zabaw. Wszyscy świetnie się bawiliśmy.

Zapraszamy za rok!

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w otwarciu szczecińskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Na pl. Lotników stroiliśmy choinki własnoręcznie wykonanymi z p. E. Pencak bombkami z szyszek. Przedstawiliśmy program artystyczny. Na scenie zaprezentowały się uczennice przygotowane przez p. A. Choynacką -Sańka- Oliwia Bochnacka, Patrycja Sławińska, Hanna Bieleninik, Weronika Sańka. Dziewczęta wprowadziły nas w świąteczny nastrój wykonując kolędy i piosenki o tematyce świątecznej. Spotkaliśmy Mikołaja i wzięliśmy udział w zabawach.
Opr. E. P