Uczestniczymy w konkursie plastyczno-technicznym o latarniach morskich

Na zakończenie cyklu lekcji dotyczących latarni morskich (które odbyły się we wrześniu i październiku ) uczniowie groupy I Koła Morskiego , do której należą uczniowie klasy IIIa i IIIb szkoły podstawowej, przygotowali prace plastyczne na międzyszkolny konkurs - „Latarnie morskie Pomorza Zachodniego”.

Latarnia Morska mogła być wykonana dowolną techniką plastyczną. Konkurs jest organizowany przez SP nr 54 w Szczecinie. Rozstrzygnięcie konkursu i uroczyste zakończenie odbędzie się 7 grudnia 2017r. „Trzymamy kciuki za naszych uczestników”.

Na konkurs swoje prace zgłosili:
1.Małgorzata Adamczyk kl.3a - „ Latarnia w Świnoujściu”
2.Małgorzata Sobańska kl.3a - „Latarnia w Jastarni”
3.Adam Kaczmarek kl.3a - „Latarnia w Rozewiu”

4.Aleksandra Wakuła kl.3a - „Gdańsk-Nowy Port”
5.Oliwia Motyl kl.3a - „ Latarnia w Rozewiu”


Udział naszych uczniów w konkursie jest kolejnym etapem realizacji Szczecińskiego Programu Edukacji Wodnej i Żeglarskiej „Morze Przygody- Z Wiatrem W Żaglach”

Opiekunowie Koła Morskiego