Nasza szkoła najlepsza             

23 listopada  nasza reprezentacja dziewcząt z klasy sportowej 5a :  Paulina, Daria, Ola, Nikola, Klaudia i Agata, wzięły udział w XVII Wojewódzkim Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora SP 48 w kategorii „trójek.

W zawodach uczestniczyło 10 zespołów z zaprzyjaźnionych szkół z województwa zachodniopomorskiego.
Po pięciogodzinnej, zaciętej rywalizacji wyłoniono finalistów turnieju. W meczu o pierwsze miejsce spotkały się zawodniczki z SP 18 Koszalin I  i nasz zespół SP 39 I.  W pięknym stylu nasze zawodniczki w składzie Paulina, Daria i Ola  pokonały zespół z Koszalina i zespołowo wygrały turniej. Pochwała należy się także zawodniczkom Nikoli, Klaudii i Agacie (zespól II), ponieważ zajęły VI miejsce dzięki temu nasza szkoła wygrała również klasyfikację generalną.

Klasyfikacja generalna  szkół:
I miejsce SP 39 Załom Szczecin
II miejsce SP 18 Koszalin

III miejsce SP 48 Pogodno Szczecin
IV miejsce SP 74 Bukowe Szczecin
V miejsce SP 71 Dąbie Szczecin.
Najlepszą zawodniczką turnieju została : Aleksandra Ochocka z SP 39 Szczecin.

                                                                                                                           Brawo dziewczęta!!!

                                                                                                                                            B.N