Przez weekend 21-22.10.2017r., zawodniczki SP-39/UKS „Kasztanek” starowały w IX Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki o Puchar Burmistrza Połczyna Zdroju w kat. „singli”, „trójek” i „czwórek”.

Dla najmłodszych zawodniczek celem udziału w turnieju była bardziej nauka niż osiągnięcie znaczącego wyniku. Choć miło ogłosić, że na 64 zawodniczki nasza Maja P. zdobyła 14 miejsce. Dzielnie walczyły też: Ania S., Julia Z, Magda B i Emilia R., którym też gratulujemy i życzymy zapału do dalszych treningów.

Klasy 5 na 32 zespoły wywalczyły XIV miejsce – Julia T., Nikol R., Agata S., oraz XIX miejsce- Paulina P., Daria Z., i Klaudia I. Brawo !!!

Natomiast wśród klas 6, zespół: Nikola G., Dagmara Z., Julia R., Weronika K., Natalia M. i Kornelia R., zajął IV miejsce!!! Dziewczyny pokonały zespoły z Gryfic, Poznania, Środy Wlkp., Czaplinka, Trzcianki, Świecia i Bań. Niestety przegrałyśmy z Wałczem, SP-74 i Koszalinem. Zabrakło odrobiny szczęścia.

Wszystkim zawodniczkom gratuluję wytrwałości na dwudniowym turnieju smilesmilesmile

BRAWO !!!

BN