14 marca 2018r w naszej szkole odbyły się zawody -  ¼ Finału Wojewódzkiego Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt. W zawodach uczestniczyły drużyny Szkół Podstawowych z Bań,  z Polic, z Pyrzyc i Myśliborza.

Nasza drużyna grała w składzie : Nikola Gahr, Julia Raszczuk, Dagmara Ziółkowska, Natalia Misiak, Weronika Kapczyńska, Paulina Plikus, Daria Zubiel, Ola Ochocka, Kornelia Rojek Julia Trocha.  Każda drużyna rozegrała cztery mecze. Nasz zespół wygrał wszystkie mecze po 2:0 i uplasował się na I miejscu, i uzyskał awans do półfinału. 

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 39 Szczecin,  awans do półfinału

II miejsce -  Szkoła Podstawowa Banie, awans do półfinału

III miejsce -  Szkoła Podstawowa z OI  Pyrzyce

IV miejsce  Szkoła Podstawowa Nr 8 Police

V miejsce -  Szkoła Podstawowa Nr 3 Myślibórz

GRATULACJE !!!

BN