Wyróżnienie:

1. Zubiel Daria  klasa 5a SP

2. Kwaśny Julia  klasa 3a Gim.

 

Serdecznie gratuluję wygranym

M. Kapińska-Barszcz

II półrocze rok szkolny 2017/ 2018

  

Nazwa konkursu

termin

Odpowiedzialny nauczyciel

Stacje Drogi Krzyżowej – konkurs szkolny

 

marzec

p. I Śliżewska

Kartka Wielkanocna w programie  Paint- konkurs szkolny

 

marzec

p. E. Pencak

Międzyszkolny Konkurs British and American Customs and Traditions

 

21 marca 2018 r

p. E.Szczęsna

Szkolny konkurs języka niemieckiego dla gimnazjalistów

 

marzec

p. I. Obcowska- Cencora

Ogólnopolski Konkurs  z języka polskiego GALILEO

 

marzec

p. M. Jurgielewicz- Jamrozik

Ogólnopolski Konkurs   z przyrody  GALILEO

 

marzec

p. A. Jezierska

Ogólnopolski Konkurs  OMNIBUS humanistyczny

 

marzec

p. A. Tomczak

Szkolny Konkurs Matematyczny kl II/sp

 

kwiecień

p. K. Wardalińska

Szkolny Konkurs Matematyczny kl III/sp

 

kwiecień

p. M. Bartosińska

„W krainie baśni” - szkolny konkurs plastyczny kl. 0-1

 

kwiecień

p.  A. Tkaczyk

„W krainie baśni” - szkolny konkurs  czytelniczy  kl. II- III

 

kwiecień

p. J. Kurek

Szkolny konkurs Ortograficzny kl II- III SP

 

kwiecień

p. K. Wardalińska, p. A. Tkaczyk

Święto Ziemi – szkolny konkurs techniczno- ekologiczny „Coś z niczego”

 

kwiecień

p. A. Melaniuk

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego MEMORY MASTER

 

kwiecień

p. D. Mazurowska

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego  Test Oxford  Plus

 

kwiecień

p. D. Mazurowska

Szkolny konkurs „Bądź bezpieczny na drodze”  kl. 4-7 SP

 

kwiecień

p. M. Kapińska- Barszcz

Szkolny konkurs na „Najlepszego Informatyka SP” kl. 4-7 SP

 

maj

p. M. Kapińska- Barszcz

Szkolny konkurs o krajach niemieckojęzycznych

 

maj

p. I. Obcowska- Cencora

Szkolny konkurs  wiedzy o Szczecinie i Pomorzu Zachodnim

 

maj

p. P. Kaźmierski

Szkolny konkurs  plastyczny „Moi Rodzice” 

 

maj

p. A. Tkaczyk

Festiwal Kart Matematycznych – konkurs międzyszkolny dal uczniów kl. 1/sp

 

 

Zgodnie z terminem wyznaczonym przez organizatora

p. D. Leszczyńska, p. E. Szostak

W krainie baśni i bajek

 

p. E. Pencak

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2018 

 

15 marca 2018 r

p. M. Mokrzycka

Konkursy przedmiotowe organizowane przez  Szczecińskie Towarzystwo na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej    dla  uczniów klas  gimnazjalnych  

 

Zgodnie z terminem wyznaczonym przez organizatora

 przedmiotowcy

 

Więcej  informacji  np.  dzień, godzina rozpoczęcia konkursu będzie  podanych na stronie internetowej szkoły  i  na korytarzu szkoły.

Oprócz zaplanowanych  konkursów   będą odbywać się w szkole  także inne konkursy- zaproszenia  napływają do szkoły w trakcie trwania roku szkolnego.

Laureaci 30 edycji ogólnopolskiej olimpiady wiedzy z języka angielskiego Oxford Lingua Plus:

Podkategorie