Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik odbędzie się 22 listopada 2017 r.

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych (od klasy 2 do 7) oraz klas gimnazjalnych.

Zapraszam do wzięcia udziału w międzyszkolnym konkursie fotograficznym organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi im. Maksymiliana Golisza w Szczecinie. Konkurs jest adresowany do uczniów kl. IV-VII szkół podstawowych oraz kl. II i III gimnazjum.

Zapraszam do wzięcia udziału w X Szczecińskim Konkursie Fotograficznym organizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie. Konkurs jest adresowany do uczniów szkół gimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego.

Harmonogram konkursów przedmiotowych organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w roku 2017/2018 (ETAP SZKOLNY)

SZKOŁA PODSTAWOWA

Nazwa konkursu

Data

godzina

N-el odpowiedzialny

Konkurs Języka Polskiego

16 października 2017 (poniedziałek)

godz 10.00

p. A. Tomczak

Konkurs Matematyczny

16 października 2017 (poniedziałek)

godz 13.00

p. M. Mokrzycka

Konkurs Języka Angielskiego

17 października 2017 (wtorek)

godz 10.00

p. E. Szczęsna

 

KLASY GIMNAZJALNE

Nazwa konkursu

Data

godzina

N-el odpowiedzialny

Konkurs Chemiczny

16 października 2017 (poniedziałek)

godz 10.00

p. I. Matlawska

Konkurs Polonistyczny

16 października 2017 (poniedziałek)

godz 13.00

p. M. Jamrozik

Konkurs Języka Angielskiego

17 października 2017 (wtorek)

godz 10.00

p. E. Szczęsna

Konkurs Matematyczny

17 października 2017 (wtorek)

godz 13.00

p. B. Zbiorczyk

Konkurs Geograficzny

18 października 2017  (środa)

godz 10.00

p. B. Gusar

Konkurs Języka Niemieckiego

18 października 2017  ( środa)

godz 13.00

p. I. Obcowska- Cencora

Konkurs Fizyczny

19 października 2017 (czwartek)

godz 10.00

p. J. Krzyżak

Konkurs Historyczny

19 października 2017 (czwartek)

godz 13.00

p. P. Kaźmierski

Konkurs Biologiczny

20 października 2017  ( piątek)

godz 10.00

p. I. Matławska

Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie

20 października 2017  ( piątek)

godz 13.00

p. B. Gusar

 

Podkategorie