W dniu 22 lutego 2019 odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. To było piękne i wzruszające wydarzenie. Dzieci przedstawiły przygotowane wiersze, piosenki, zademonstrowały układ taneczny. Podczas spotkania wszyscy dziadkowie i babcie otrzymali własnoręcznie wykonane prezenty w postaci pachnących mydełek i pyłku do kąpieli. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem.

19 lutego 2019 dzieci z oddziału przedszkolnego wykonały samodzielnie pachnące kolorowe mydełka. Zaproszona przez nas p.Monika (mama Igora W.) nauczyła jak wyprodukować mydło domowym sposobem, wystarczy zmieszać kilka składników w odpowiedniej kolejności i proporcjach, by otrzymać produkt. Dzieci samodzielnie pod okiem pań nie bały się eksperymentować. Z wielkim oddaniem tworzyły kompozycje zapachowe mieszając przy tym barwy i zapachy, a następnie umieszczając w wybranych foremkach.

15 lutego 2019 w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Tego dnia od rana pojawiły się kolorowe postacie. Można było spotkać królewny, wróżki, policjantów, strażaków, piłkarzy, spider-man, motylki... i wiele innych postaci. Sala ubrana była w kolorowe balony, serpentyny. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość i śmiech.

21 grudnia 2018 w klasie odbyło się spotkanie przy wigilijnym stole. Był to czas wzruszenia, dzielenia się opłatkiem, wspólnym śpiewaniem kolęd.