LIGA BIEGOWA – wrzesień 2019

W poniedziałek  25 września  2019 roku na Stadionie Miejskim przy ulicy Litewskiej 20, zebrali się lekkoatleci, aby rozegrać I rundę Ligi Biegowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych miasta Szczecina w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Uczestniczyło ogółem 15 zespołów dziewcząt oraz 15 zespołów chłopców. Wystartowało 102 dziewcząt i 104 chłopców z 16 szkół. Naszą szkołę reprezentowała 7 osobowa grupa dziewcząt i 7 osobowa  grupa chłopców. Biegi rozgrywane były na dystansie: 100 m, 300 m, 600m /1000 m.

Reprezentacja w kat. dziewcząt: Agata Szajnowska, Klaudia Ignasiak, Hania Bieleninik, Julia Zaskórska, Nikola Różańska, Aleksandra Ochocka, Maja Budych.

Reprezentacja w kat. chłopców: Aleksander Tomczyszyn, Jakub Skowroński, Tymoteusz Skowroński, Mateusz Wakuła, Gracjan Cytloch, Miłosz Sielski, Bartosz Skórzewski.

W klasyfikacji drużynowej dziewczęta zajęły VII miejsce na XV zespołów, chłopcy X miejsce na XV zespołów.

Indywidualnie najlepiej pobiegła Julia Zaskórska, która zajęła IV miejsce.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczennicom i uczniom za godne reprezentowanie szkoły w zawodach LA.

Opiekunowie grup: Barbara Naguszewska i Anna Góral