Reprezentacja dziewcząt kl.6a, aby znaleźć się w Finale Wojewódzkim musiała wygrać wiele spotkań. Drużyna nasza wygrała Mistrzostwa Szczecina, pokonała drużyny z SP-48, SP-74, SP-71, SP-18, SP-11, SP-61.

Następnie zajęła I miejsce w zawodach ¼ Finału Wojewódzkich Igrzysk, wygrywając mecze z Krzywinem, Pyrzycami i Dębnem. W ½ Finału pokonała drużynę ze Stargardu i dopiero wywalczyła awans do finału wojewódzkiego. Finał odbył się 12 maja w Szkole Podstawowej Nr 18, w Koszalinie. Po ciężkiej walce z gospodarzami (z zespołem i miejscowymi kibicami) zespół nasz przegrał mecz 2:0. Z Golczewem, też dziewczęta sobie nie poradziły. Natomiast z Wałczem nie mogły już zagrać, ponieważ wynik meczu z półfinałów został zaliczony. Przypomnę, że grając z Wałczem nie było pełnego składu z powodu kontuzji Julii.

Skład zespołu: Paulina Plikus (kapitan zespołu), Daria Zubiel, Ola Ochocka, Julia Trocha, Nikola Różańska, Klaudia Ignasiak, Eliza Kolano, Ania Spławska, Julia Zaskórska.   

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Szkoła Podstawowa Golczewo

II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 18 Koszalin

III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4 Walcz

IV miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 39 Szczecin

                                                                                                                    GRATULACJE!!!

                                                                                                                                 BN