Grudzień upłynął nam na przygotowywaniu świątecznych dekoracji i ozdabianiu naszej sali, co oczywiście łączyło się z dużą frajdą i całym mnóstwem dobrej zabawy. Oj, zakręciło się w niejednej głowie! Choinki, małe i duże, gwiazdy oczarowały pomysłowością i precyzją wykonania. Podczas pracy towarzyszyły nam kolędy i polskie świąteczne piosenki, które jak się okazało dzieci bardzo chętnie
śpiewają. Wspólne tworzenie ozdób świątecznych, to także wspaniała okazja do rozmów na temat Świąt Bożego Narodzenia oraz tradycji z nimi związanych.

Były również zabawy ruchowe, edukacyjne, gry stolikowe – szachy, puzzle, gry planszowe. W naszej sali pojawił sie projektor. Mozemy teraz np. ogladać filmy edukacyjne, prezentacje multimedialne, uczyc się piosenek, oglądac zdjęcia. W styczniu pracowaliśmy nad postanowieniami na Nowy Rok. Pamiętaliśmy o prezentach dla naszych babć i dziadków. W ostatnim tygodniu przed feriami odwiedziliśmy naszą szkolną bibliotekę. Tam mogliśmy odpocząć, wyciszyć się i zrelaksować. Wypożyczyć książki na czas przerwy świątecznej.